FANDOM

2,054,106 Pages

StarIconGreen
LangIcon
Kohën do ta ndal

This song is by Lindita.

Qjelli u errsu planetet jon afru
Meteoret kan fillu zjarr me lshu
Mka humb ekuilibri drejt nuk mund te rri
Koha po mbaron hiq nuk ka ransi
Toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
T'neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
Eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
Du me u`qmend se askush s'paragjykon

I mbylll syt nje perjetsi
Are you ready for this?

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

Toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
T'neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
Eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
Are you ready for this?

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

Jo aspak nuk pendohemm
Mos me merrni per te marr
Per asgje nuk mendohem dhe
Kohen do ta ndal
Kohen do ta ndal

External links

Community content is available under Copyright unless otherwise noted.